Vyhledávání dovolené v Zanzibaru

Marijani Beach Resort & Spa

Marijani Beach Resort & Spa

Marijani Beach Resort & Spa

1.9. - 13.9.2022
Polopenze
✈ Praha

 
73 539 Kč
72 068 Kč

Rekreace na dovolené v Zanzibaru v letovisku Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v ubytovacím zařízení Marijani Beach Resort & Spa , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 1. září do úterý 13. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Marijani Beach Resort & Spa levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 72068,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Zanzibaru a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Vybavení a služby: recepce, restaurace, bar, venkovní bazén, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, turistické informace, nabídka výletů, služba praní a žehlení prádla, úschovna zavazadel a wellness centrum. Sport a zábava: pláž, venkovní bazén, lehátka a slunečníky, sluneční terasa, fitnes centum, lázeňské centrum, wellness centrum.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

9.9. - 21.9.2022
Polopenze
✈ Praha

 
73 539 Kč
72 068 Kč

Dovolená Zanzibar Last Minute 2022 v lokalitě Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v Marijani Beach Resort & Spa, ubytováním, v délce 13 dní, 12 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 9. září 2022 a návratem/příjezdem: středa 21. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 23 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 2 % je nyní aktuálně v ceně 72068,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Zanzibaru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

13.9. - 22.9.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
58 086 Kč

Rekreace na dovolené v Zanzibaru v letovisku Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v ubytovacím zařízení Marijani Beach Resort & Spa , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od úterý 13. září do čtvrtka 22. září 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Marijani Beach Resort & Spa levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 58086,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Zanzibaru a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

16.9. - 25.9.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
58 086 Kč

Dovolená Zanzibar 2022 v lokalitě Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v Marijani Beach Resort & Spa, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 16. září 2022 a návratem/příjezdem: neděle 25. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 30 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 58086,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Zanzibaru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

22.9. - 4.10.2022
Polopenze
✈ Praha

 
73 539 Kč
72 068 Kč

Rekreace na dovolené v Zanzibaru v letovisku Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v ubytovacím zařízení Marijani Beach Resort & Spa , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 22. září do úterý 4. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Marijani Beach Resort & Spa levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 72068,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Zanzibaru a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

23.9. - 7.10.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
76 599 Kč

Dovolená Zanzibar 2022 v lokalitě Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v Marijani Beach Resort & Spa, ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 23. září 2022 a návratem/příjezdem: pátek 7. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 37 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 76599,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Zanzibaru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

4.10. - 13.10.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
58 086 Kč

Rekreace na dovolené v Zanzibaru v letovisku Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v ubytovacím zařízení Marijani Beach Resort & Spa , v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od úterý 4. října do čtvrtka 13. října 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 48 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Marijani Beach Resort & Spa levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 58086,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Zanzibaru a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

10.10. - 19.10.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
58 086 Kč

Dovolená Zanzibar 2022 v lokalitě Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v Marijani Beach Resort & Spa, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 10. říjen 2022 a návratem/příjezdem: středa 19. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 54 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 58086,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Zanzibaru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

28.10. - 9.11.2022
Polopenze
✈ Praha

 
73 539 Kč
72 068 Kč

Rekreace na dovolené v Zanzibaru v letovisku Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v ubytovacím zařízení Marijani Beach Resort & Spa , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od pátku 28. října do středy 9. listopadu 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 72 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Marijani Beach Resort & Spa levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 72068,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Zanzibaru a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

28.10. - 6.11.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
58 086 Kč

Dovolená Zanzibar First Minute 2022 v lokalitě Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v Marijani Beach Resort & Spa, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 28. říjen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 6. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 72 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 58086,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Zanzibaru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

30.10. - 11.11.2022
Polopenze
✈ Praha

 
73 539 Kč
72 068 Kč

Rekreace na dovolené v Zanzibaru v letovisku Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v ubytovacím zařízení Marijani Beach Resort & Spa , v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od neděle 30. října do pátku 11. listopadu 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Praha s odletem za 74 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Marijani Beach Resort & Spa levně se slevou 2 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 72068,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Zanzibaru a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, u moře.

Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar Hotel

Marijani Beach Resort & Spa

8.11. - 17.11.2022
Polopenze
✈ Praha

 
 
52 787 Kč

Dovolená Zanzibar First Minute 2022 v lokalitě Pwani Mchangani, Marijani Beach Resort & Spa, v Marijani Beach Resort & Spa, ubytováním, v délce 10 dní, 9 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 8. listopad 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 17. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Praha, s odletem za 84 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 52787,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Zanzibaru, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, u moře.

Všechny termíny

Na této stránce naleznete: Marijani Beach Resort & Spa v Zanzibaru v letovisku Pwani Mchangani - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Marijani Beach Resort & Spa se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Zanzibaru v letovisku Pwani Mchangani. Dovolená Marijani Beach Resort & Spa - Zanzibar 2022. Marijani Beach Resort & Spa.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Pwani Mchangani? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Pwani Mchangani jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Pwani Mchangani 2022 nebo Pwani Mchangani 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Pwani Mchangani? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Zanzibaru žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Zanzibaru podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Zanzibaru jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Zanzibar 2022 nebo Zanzibar 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Zanzibar? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Zanzibaru.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Zanzibaru nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Zanzibaru se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Zanzibaru za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Zanzibarem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.